Konvensiyonel Depolar

Konvensiyonel Depolar

Horoz Lojistik, depolama hizmetlerini salt stoklama, yükleme veya boşaltma faaliyetlerinin ötesine taşıyabilmek için insan gücüne, teknolojiye, bilgi birikimine ve altyapıya yatırım yapıyor.

Yurtiçi Depolama Hizmetlerimiz
» Milli Depolama Hizmetleri
» 15 Farklı İlde Depolama ve Hizmet Yeteneği
» Cross-dock, Proje ve Geçici Depolama Operasyonları 
» Gümrüklü Depolama Hizmetleri 
» Süreç Analizi ve Optimizasyonu 
» RF ve Uzman Yazılım ( WMS) Destekli Depo Operasyonları

Depo Yönetim Sistemleri 
» Sadece Depoculuk ve Depo Yönetimine Odaklanmış Uzman Yazılım
» Araç Kabul Rezervasyonundan Yükleme & Faturalamaya Uzanan Sürecin Tamamına Destek
» Diğer Horoz Sistemleri ile Entegre.
» Müşteri ERP Sistemleri ile Veri Alışveriş İmkanları.
» Barkod ve RF Destekli Operasyon.
Konvensiyonel Depolar

Satın alma :
Depolama hizmeti verilen müşteriler için ambalaj ve sarf malzemelerinin satın almasının gerçekleştirilmesi.

Evrak Düzenleme:
Depodan gerçekleştirilen ürün sevkiyatında ürün sahibi firmanın yasal olarak düzenlemesi gereken evrakları, firma yetkilendirmesi ile düzenlenmesi
Set Oluşturma: Müşterilerin kampanya dönemlerinde, depolaması yapılan ürünlerin birleştirilmesi, set halinde getirilmesi.

Kısmi Üretim:
Depolama hizmeti verilen müşteriler için Özel Marka (Private Labeling) ambalajlama üretimleri, ürün için promosyon dönemine özel kap üretimi, son kullanıcı ihtiyacına yönelik ürüne aksesuar, ilave parça montajı gibi ürünün son halini alma sürecinde kısmi üretim hizmetlerinin sağlanması.

Kullanım Kılavuzu İlavesi:
Gerek ithalat gerekse ihracat ürünlerinin son kullanıcı ülke yasal mevzuatı gereği veya müşteri özel talepleri doğrultusunda etiketlenmesi ve/veya kullanım kılavuzlarının ilavesi ile taşıma araçlarına teslim hizmetleri sunulması

Koruyucu Ek Ambalajlama:
Depolardan değişik taşıma modelleri ile sevk edilebilecek olan ürünler için, taşıma araçlarında ambalaj gereksinimlerine uygun ek koruyucu ambalajlama hizmeti sunulması.

Ekip Temini ve Yönetimi:
Müşterilerin özellikle geçici dönemli proje çalışmalarında kullanılmak üzere nitelikli ve/veya niteliksiz iş gücü ihtiyaçlarının proje kapsamında değerlendirilmesi ve gerekli durumlarda kısa dönemli istihdam organizasyonu ve yönetiminin gerçekleştirilmesi.