HABERLER

Haber

YILIN LOJİSTİK ŞİRKETİ: HOROZ LOJİSTİK

EKOVİTRİN DERGİSİNİN HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ “YILIN STARLARI ÖDÜL TÖRENİ”, WOW İSTANBUL CONVENTION CENTER’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. YAPILAN ANKETLER SONUCUNDA “YILIN LOJİSTİK ŞİRKETİ” SEÇİLEN HOROZ LOJİSTİK DE GECEDE SAHNEDEKİ YERİNİ ALDI

Ekovitrin dergisinin 2002 yılından bu yana düzenlediği “Yılın Starları Ödül Töreni”; ekonomi ve siyaset dünyasının oscarları olarak biliniyor. 1 Şubat’ta başlayıp, 25 Nisan’da sona eren “Yılın Starları Anketi” sonucunda belirlenen Yılın Starları, Ekovitrin okuyucuları tarafından dijital ortamda kullanılan 463 bin 150 oyla belirlendi. Düzenlendiği her dönem iş, siyaset, bürokrasi ve eğitim dünyasından önemli isimleri bir araya getiren ödül töreni, 16’ncı yılında da ilgili çevrelerden çok sayıda ismi ağırladı.

Farklı kategorilerde ödüllerin verildiği gecede “Yılın Lojistik Şirketi” seçilen firma ise Horoz Lojistik oldu. Horoz Lojistik adına sahneye çıkan Yurtiçi Taşımacılık Grup Başkanı Gürkan Gürbüz, ödülünü Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Ali Coşkun'un elinden aldı.

120 ÜLKEDE 40 BİN SATIŞ NOKTASI

Bu yıl 16’ncı kez düzenlenen Yılın Starları Ödül Töreni’nin açılış konuşmasını yapan Ekovitrin Medya Grubu Başkanı Kamuran Abacıoğlu, “Biz üç gazeteci arkadaş yaklaşık 30 yılı aşkın süredir birbirimizi tanıyoruz ve 21 yıldır aynı şirketin çatısı altında hem kardeş, hem arkadaş, hem ortak olarak yolumuza devam ediyoruz” dedi. Ödül gecesinde söz alan bir diğer isim Ekovitrin Medya Grubu Başkan Yardımcısı Şeref Özata oldu. Özata, küreselleşen dünyada inovasyonun büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, “Ekovitrin dergisi iki yıl önce yeni bir çalışmayla dünyaya açıldı. İki yıl içinde dijital ağları kullanarak 120 ülkede 40 bin satış noktasından okuyuculara ulaşma fırsatı yakaladık. Şirketler varlıklarını inovasyonla, dünyada yapılan yenilikleri takip ederek sürdürmek zorunda. Biz de bu zincirin içinde basın yayın sektöründe Ekovitrin dergimizle ve hazırladığımız televizyon programlarının yanı sıra dijital yayıncılıkta hedeflerimizi büyütmeye çalışıyoruz” dedi.

DÜNYANIN EN GENİŞ KATILIMLI ANKETİ

Ekovitrin dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bilal Koçak ise "Yılın Starları Anketi"nin 463 bin 150 oyla sonuçlandığını belirterek 1 Şubat’ta başlayan yarışın, 25 Nisan’da tamamlandığını ifade etti. Koçak, “Dünyanın dört bir yanından anketimize katılım oldu. Yaklaşık üç ay süren anket sonucunda ‘Yılın

Starları’ belirlendi. Anket, kullanılan oy sayısı ve coğrafya dikkate alındığında dünyanın en geniş katılımlı anketi ve kamuoyu araştırması niteliğini taşıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

 TÜM HABERLER