HABERLER

Haber

E-TİCARET ZİRVESİ, HOROZ LOJİSTİK SPONSORLUĞUNDA İZMIR’DE GERÇEKLEŞTİ

 

ADANA, BURSA VE ANTALYA'NIN ARDINDAN E-TİCARET ZİRVESİ'NİN YENİ DURAĞI İZMIR OLDU. HOROZ LOJİSTİK SPONSORLUĞUNDA 5 MART PAZARTESİ GÜNÜ İZMIR HILTON OTEL’DE DÜZENLENEN HEPSİ BURADA E-TİCARET ZİRVESİ’NDE HOROZ LOJİSTİK YÖNETİCİLERİ E-TİCARETTE LOJİSTİK ÇÖZÜMLER KONUSUNDA BİLGİLER AKTARDI.

Horoz Lojistik sponsorluğunda düzenlenen e-Ticaret Zirvesi, İzmir Hilton Otel’de, 5 Mart Pazartesi günü gerçekleşti. Teknoloji ve finans sektörlerinin önde gelen şirketlerinin yöneticileri, e-ticaret potansiyelini artırma çözümlerini anlattı. Toplantıda sektör profesyonelleri bilgi ve deneyimlerini yerel marka sahipleriyle paylaştı. e-Ticaret Zirvesi’ne Horoz Lojistik’i temsilen katılan Yurtiçi Taşımacılık Grup Başkanı Gürkan Gürbüz ve Yurtiçi Dağıtım Operasyonları ve İş Geliştirme Direktörü İlker Özkocacık, “e-ticarette lojistik” konusunda bilgiler aktardı; katılımcılar, Horoz Lojistik’in bu alandaki tecrübelerinden yararlanma fırsatı yakaladılar. ETİD Genel Sekreteri Ömer Gürkan, İzmirTicaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Güleç, Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Emre Ekmekçi, İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu ve İzmir Ticaret Odası Genel Sekreteri Dr. Erçin Güdücü’nün açılış konuşmalarını yaptığı etkinlik, İzmirlilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Buse Biçer moderatörlüğünde gerçekleşen zirvede; “e-ticarete nasıl başlanabilir, daha fazla müşteriye nasıl ulaşılabilir, e-ticarette lojistik çözümler” gibi konular ele alındı. Ayrıca kârlılığı artırma, maliyeti düşürme ve toplu satış gibi başlıklar da gündem konuları arasındaydı.

“Çözüm Odaklı Taşımacılık” konusu, İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Taylan Demirkaya moderatörlüğünde, Horoz Lojistik Yurtiçi Taşımacılık Grup Başkanı Gürkan Gürbüz tarafından ele alınırken, “e-Ticarette Lojistik” başlıklı sunum ise Yurtiçi Dağıtım Operasyonları ve İş Geliştirme Direktörü İlker Özkocacık tarafından gerçekleştirildi.TÜM HABERLER