HABERLER

Haber

HOROZ Mobil Uygulama Appstore eklendi.

İlk olarak IOS cihazlar için hazırlanan mobil uygulama projesi gönderi sorgulama özelliği ile 26.01.2015  appstore eklenmiştir. IOS 7.0 ve üzeri sürümünü sahip iphone, ipad ve ipod touch ile uyumlu olup iphone 5, iphone 6, iphone 6 plus için optimize edilmiştir. İlerleyen zamanlarda Android cihazlarda çalışacak sürümü Google Play Store eklenecektir.

Uygulamaya bir sonraki sürümde Horoz çalışanları tarafından kullanılacak olan teslimat işlemleri, teslimat dokümanı ekleme ve mesajlaşma özellikleri de eklenecektir. Uygulamamıza kurumsal internet sitemiz www.horoz.com.tr üzerinden bulunan appstore linki ile yada Appstore içinde Horoz Kargo olarak arttığınızda ulaşabilirsiniz.

 

Uygulamanın yayınlanan sürümünde Yurtiçi Dağıtım faaliyetinde işlem gören tüm gönderilerin durumu takip edilebilir. Gönderi Takip Numarası sahasına yazılması gereken bilgi Müşteri Sipariş Numarası, İrsaliye Numarası veya ATF Matbu Numarası olabilir. Sadece takip numarası veya sadece alıcı ünvanı bilgisi girilerek gönderiler sorgulanabilir.

Sadece alıcı ünvanı ile sorgulama yapılmak istendiğinde tüm unvan türkçe karakter içeriyorsa buna uygun olarak girilmelidir. Takip numarası ve alıcı ünvanı birlikte kullanılarak sorgulama yapılacağı zaman takip numarası tam olarak alıcı ünvanı ise baştan itibaren en az 3 harf girilecek şekilde sorgulanmalıdır.

Gönderi sorgulamada listelenen kaydın ATF Numarası, İrsaliye Numarası, Alıcı Ünvanı, Alıcı ili ve Alıcı İlçe bilgileri ile Gönderici Ünvanı, ATF Tarihi, Olası Teslim Tarihi bilgileri gösterilmektedir. Kaydın üzerine tıklandığında gönderi detayları açılmaktadır.

Detay olarak uygulama içinde paylaşılan bilgiler Teslimat Durumları, Ürün Bilgileri, Hareket Bilgileridir buna ek olarak var ise eklenmiş teslim doküman görseline ulaşabilirsiniz

 TÜM HABERLER