HABERLER

Haber

YILIN EN İYİ TEDARİKÇİ ÖDÜLÜ HOROZ LOJİSTİK’İN OLDU

 

2005 YILINDAN BU YANA YAPTIĞI 1 MİLYAR EURO YATIRIMLA TÜRKİYE’NİN YABANCI YATIRIMLI EN BÜYÜK BEYAZ EŞYA ŞİRKETİ KONUMUNDA BULUNAN BSH TÜRKİYE, BU YIL İLKİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ “BÖLGESEL TEDARİKÇİ GÜNÜ”NDE LOJİSTİK ALANINDA EN İYİ TEDARİKÇİ ÖDÜLÜNÜ HOROZ LOJİSTİK’E VERDİ

Sektörde 50’inci yılını dolduran BSH, yarım asırlık geçmişinde önemli işlerin altına imza attı. Yürüdüğü bu uzun ve çetrefilli yolda tedarikçi firmalarının da desteğini arkasına alan firma, lojistik hizmetlerinde iş ortağı olan Horoz Lojistik’le ele vererek, üretimini gerçekleştirdiği beyaz eşya ürünlerini müşterilerine güvenle ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor. Bugün elde ettiği başarıda tedarikçilerinin verdiği desteği de unutmayan BSH Türkiye, 29-30 Mart tarihlerinde gerçekleştirdiği “1. Bölgesel Tedarikçi Günü”nde başta Horoz Lojistik olmak üzere altı ayrı tedarikçi firmasına verdiği plaketle teşekkür etti. “Geleceğe ilham ver” sloganıyla gerçekleşen etkinlikte; BSH bölgesel yönetimi, küresel tedarik zinciri yönetimi, 102 doğrudan/dolaylı malzeme ve lojistik tedarikçisi temsilcileri ile Beyaz Eşya Yan Sanayiciler Derneği (BEYSAD) yönetiminden oluşan 180 temsilci bir araya geldi. Etkinlikte dünyanın farklı bölgelerinden tedarikçileri ile bir araya gelen BSH, gelecek planlarını ve çalışma prensiplerini de paylaşma fırsatı buldu.

 

HOROZ LOJİSTİK DE BSH SAHNESİNDE

Etkinlik kapsamında katılımcılar onuruna verilen akşam yemeğinde iş birlikleri, iletişim ve performansı göz önüne alınan altı tedarikçiye “Tedarikçi Ödülleri” verildi. Lojistik alanında verdiği destekten dolayı ödüle layık görülen Horoz Lojistik’in ödülünü Horoz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz aldı.

BSH ile iş birliklerinin sağlam temeller üzerine kurulduğunu söyleyen Taner Horoz, ilerleyen dönemlerde bu ortaklığın artarak devam etmesini dilediğini belirtti. Horoz Lojistik’in sektördeki gücünün hatırı sayılır bir bölümünü iş ortaklarından aldığını ifade eden Taner Horoz, “Sahip olduğumuz bu gücü yine hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızın hizmetinde en efektif şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Bu yıl 50’inci yılını kutlayan iş ortağımız BSH ile benzer bir heyecanı yaşıyoruz. Horoz Lojistik olarak sektördeki 75’inci yılımıza ulaşmanın heyecanı var üzerimizde. 75 yıl gibi derin bir tarihe ulaşmak ve BSH gibi değerli iş ortaklarımızla yan yana olmak bizim için ayrı bir gurur kaynağı” dedi.

 

BSH, DERİN ENTEGRASYONA ODAKLANIYOR

BSH T-MEAC-CIS Bölgesi Başkanı Norbert Klein ve Regional Chief Operating Officer (ROO) Dr. Ralf Fuchs, BSH'ın gelecek dönemde T-MEA-CIS bölgesinde önemli bir büyüme hedeflediklerini belirtti.

Klein ve Fuchs, bu hedefler doğrultusunda beklentileri hayata geçirmek için tedarikçiler açısından derin entegrasyon ve BSH tedarik zinciri yönetiminin önemli olduğunu aktardı.

 TÜM HABERLER