HABERLER

Haber

HOROZ GRUBU'NDAN YENİ YILDA BARIŞ VE HUZUR MESAJI

 

HOROZ GRUBU'NUN GELENEKSEL BİR KİMLİĞE KAVUŞTURDUĞU YILBAŞI PARTİSİ BU YIL DA HAFIZALARDA KEYİFLİ ANLAR BIRAKIRKEN GECEDE "YENİ YILIN TÜM DÜNYAYA BARIŞ VE HUZUR GETİRMESİ" MESAJI VERİLDİ.

Horoz Grubu; yeni umutlarla gelen 2017 yılını 23 Aralık Cuma akşamı İstanbul Gorrion Hotel’de karşıladı. Gecenin açılış konuşmasını üstlenen Horoz Grubu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Güleç, Horoz ailesi üyeleri ile hep birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. 2016 yılının dünya ve ülkemiz için zor bir yıl olduğunu söyleyen Güleç, bu nedenle Horoz ailesi üyelerinin çabaları, emekleri ve alın teri için herkese teşekkür ederek, yeni yıla umutla baktıklarının mesajını verdi. Kokteyl ile başlayan yılbaşı gecesinde Horoz ailesine Can Türkkan orkestrasının canlı müziği ve DJ performansı eşlik etti. Kuruma 10 yıl ve üzeri emek veren çalışanlara plaketleri Horoz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz tarafından verildi. Gecede gerçekleşen çekilişte Murat Karadağ (Altus Bulaşık Makinası), Hami Aksu (Vesfrost Çamaşır Makinası) ve Orçun Altundağ (Samsung Buzdolabı) kazandı.

“Yeni yılın tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini dileriz” mottosunu yılbaşı teması olarak belirleyen Horoz Grubu yılbaşı etkinliği hafızalarda keyifli anlar bıraktı.

 

 TÜM HABERLER