HABERLER

Haber

4. LOJİSTİK OPTİMİZASYONU KONFERANSI’NA HOROZ DESTEĞİ

 

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ LOJİSTİK, TEDARİK ZİNCİRİ, DEPO YÖNETİMİ UZMANLARI İÇİN DÜŞÜNCE LİDERLİĞİ KONFERANSI OLARAK NİTELENDİRİLEN “4. LOJİSTİK OPTİMİZASYONU KONFERANSI”

İSTANBUL ATAŞEHİR SHERATON HOTEL’DE HOROZ LOJİSTİK SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENDİ.

Lojistik sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren Lojistik Optimizasyonu Konferansı bu yıl dördüncü kez kapılarını açtı. Horoz Lojistik sponsorluğunda PVC Events tarafından düzenlenen konferans, 30 Mart'ta gerçekleşti. Tedarik zincirlerini ve lojistik operasyonlarını etkileyen konuların, yeni mevzuatların ve yenilikçi teknolojilerin gündeme alındığı 4. Lojistik Optimizasyon Konferansı; imalat, perakende, gıda, tarım, petrol ve gaz sektörünün temsilcileri başta olmak üzere çok sayıda profesyoneli bir araya getirdi. 150’nin üzerinde üst düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleşen konferansta, tedarik zinciri yönetimi ve optimizasyonu adına sektördeki son gelişmeler, iddialı ve inovatif fikirler katılımcılarla detaylı bir şekilde paylaşıldı.

 

HOROZ LOJİSTİK’TEN SPONSORLUK

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener’in açılış konuşmasını yaptığı 4. Lojistik Optimizasyonu Konferansı'nın diğer konuşmacıları arasında; Adel Kalemcilik, BSH, P&G, Sick, Henkel, Abbott, LCWaikiki, n11.com, Dijitalis firmalarının üst düzey yöneticileri yer aldı. Horoz Lojistik’in sponsorları arasında yer aldığı konferansta Horoz Lojistik Entegre Lojistik Grup Başkanı Aykut Aygüven “Lojistik Maliyetlerin Optimizasyonu” başlıklı sunumu ile katılımcıları bilgilendirdi. Konferansta; Endüstri 4.0 ve tedarik zinciri, multimodal lojistik, lojistik maliyetlerinin optimizasyonu, depo ve envanter yönetimi, lojistikte teknoloji, otomasyon, yeni trendler, 3PL / 4PL lojistik ve e-ticaret lojistiği konuları detaylı bir şekilde ele alındı.

 TÜM HABERLER