HİZMETLER

BİLİŞİM HİZMETLERİ

Vizyonumuzu, çalışılan her alanda en başarılı ve uzmanlaşmış çözümleri kullanmak ve hayata geçirmek olarak belirledik.

Dış kaynaklı çözümlerin arzu edilen seviyede işlevsellik sunamadığı durumlarda, şirket içi birikimlerimizi uygulamalara dönüştürmeyi tercih ediyoruz.

Kurum genelinde, bilişim sistemleri ve altyapısını müşterimize en yüksek katma değeri sağlamak üzere tasarlıyor ve geliştiriyoruz.
Bilişim sistemleri ve destek faaliyetleri, müşterimize sağladığımız hizmetlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve bizim için, başlı başına fark yaratan önemli bir unsur oldu.

HONEST, bu inisiyatif ile IT birimimiz tarafından yılların tecrübesi damıtılarak şirket içinde geliştirilmiş; Horoz Lojistik iş süreçlerini ve diğer dış kaynaklı yazılımları birbirine entegre eden sistem.
HONEST, Oracle ve Microsoft .NET C# kullanılarak geliştirilmiştir. Mobil, web ve masaüstü gibi birden fazla platformda modülleri çalışmaktadır.. Yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarımızı yönetmeyi, hareketleri gerçek zamanlı izlemeyi ve performans raporlamasını, HONEST üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

Horoz müşterileri de HONEST üzerinden çeşitli arayüzler ile veri alışverişi yaparak, aldıkları hizmetleri kendi iş süreçlerine entegre ediyor veya anlık olarak izleyebiliyor. Vizyonumuz gereği kurum içinde kullandığımız  uzman uygulamaları birbiri ile entegre ederken, kurumdan kuruma müşteri hizmetleri ve entegrasyon alanlarında da önemli mesafe alıyoruz.

Bilişim sistemlerimizde gelişmiş uygulamalar, mobil teknolojiler, barkod ve RF çözümlerini, ileri ağ yönetimi ve güvenlik araçlarını kullanıyor, gelişen teknolojileri yakından takip ederek altyapımızı sürekli iyileştiriyoruz.

Hedefimiz, IT Yönetişim Prensipleri’ni daha da ileri seviyede uygulayarak daha fazla değer yaratmak, risklerimizi azaltmak ve iş sürekliliğimizi garanti altına almak. Yapılanların yeterli olmadığını ve hep geliştirilmesi gerekliliğinin bilinciyle çalışıyoruz.