HABERLER

Haber

HOROZ LOJİSTİK AİLESİNE YENİ BİR SOLUK
 

20 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN ÇEŞİTLİ ALANLARINDA GÖREV ALAN SAVAŞ YAŞAR, ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIĞI GRUP BAŞKANLIĞI’NA ATANARAK HOROZ LOJİSTİK AİLESİNE KATILDI.

Uluslararası ortaklıkları, istihdamı, yarattığı ekonomi ve sağladığı katma değer ile lojistik sektörünün öncü isimlerinden biri olan Horoz Lojistik, kuruluşunun 75’inci yılında bünyesine kattığı deneyimli isimlerle yoluna devam ediyor. Firma, uluslararası karayolu taşımacılığı alanında kazandığı başarı ve gelişimin verdiği cesaret ve inançla, yeni hizmetlerini, yeni coğrafyalar ve ürünlerle çeşitlendirerek geliştirmek amacıyla Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Başkanlığı için Savaş Yaşar ile el sıkıştı. Savaş Yaşar’ın Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Grup Başkanlığı’na gelmesi ile ilgili açıklama yapan Horoz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz, “Horoz Lojistik olarak, en değer verdiğimiz alanlarımızdan biri olan uluslararası kara yolu taşımacılığı alanında kazandığımız başarı ve gelişimin verdiği cesaret ve inançla, yeni hizmetlerimizi, yeni coğrafyalar ve ürünlerle çeşitlendirerek geliştirmek amacındayız. Bu bağlamda Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Grubumuzun Başkanlığı için alanının en deneyimli isimlerinden olan Savaş Yaşar’ın firmamıza katılması bizler için önemli bir adımdı” dedi. Taner Horoz, firmanın bünyesine dahil ettikleri profesyonel isimlerle, 105 ülkede, 602 noktada entegre lojistik çözümleri üreterek müşterilerinin yükünü hafifletmeye devam edeceklerini söyledi.


20 YILLIK DERİN TECRÜBE

20 yılı aşkın bir süredir lojistik sektörünün farklı birimlerinde görev alan Yaşar, 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra özel bir şirkette çalışma hayatına atıldı. Ardından 17 yıl boyunca lojistik sektöründeki bir firmada kariyerine farklı pozisyonlarda devam eden Savaş Yaşar, aynı şirketteki dokuz yılını Operasyon Direktörü olarak geçirdi. 2014-2017 yılları arasında ise farklı bir şirkette Uluslararası Taşımacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine gelen başarılı yönetici, 2017 Aralık ayı itibarıyla Horoz Lojistik ailesine katıldı.

 TÜM HABERLER